O nas

Retromania Starocie Design Vintage

Retromania powstała w odpowiedzi na potrzeby rynku. Założycielami są zwariowani na punkcie vintage: niestandardowa żona i nietuzinkowy mąż. Początkowo Retromania była sklepem stacjonarnym, potem działaliśmy na Facebooku, a od marca 2016 r. naszą ofertę kierujemy do Państwa za pośrednictwem sklepu internetowego.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz mebli i dekoracji. Są to okazy z minionych epok i asortyment współczesny, ale najczęściej są to przedmioty wychodzące poza szablonowe propozycje rynkowe.

Oferowany asortyment wyszukujemy z różnych źródeł i staramy się wybierać takie przedmioty, które nadadzą Państwa otoczeniu osobisty charakter. Niektóre z nich można od razu wyeksponować, inne wymagają odświeżenia lub renowacji, jeszcze inne można zmodyfikować według Państwa pomysłu albo zwyczajnie zmienić funkcjonalność przedmiotu i wykorzystać go do czegoś zupełnie innego. Często odnalezione perełki to przedmioty niespotykane lub spotykane bardzo rzadko, dzięki czemu są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Jeśli znudził się Państwu wystrój własnego mieszkania, planujecie go zmienić na meble z duszą lub stworzyć własną metamorfozę, zapraszamy do naszego sklepu internetowego! Wkładamy ogromny wysiłek w selekcję najlepszego designu. Realizujemy również nietypowe zamówienia. Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego, dzięki czemu nasze ceny mogą być niższe. Zachęcamy do kontaktu i współpracy z nami oraz zaglądania do naszego serwisu. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo u nas coś dla siebie.

Edyta i Arek

Zadowoleni kupujący

Dzisiaj dotarła przesyłka, bardzo dziękuję. Syn z krzesła do pianina bardzo zadowolony.

Antonina

Dziękuję za przesyłkę.Dzbanki SUPER.Pozdrawiam.

Mariola

Bardzo polecam!!! Przemiły kontakt! Lubie tu poszperać :)

Aleksandra